home design 1170x320 (banner)
home design 1170x320 (banner)
ΑργολίδαΑθλητισμός

Ποδόσφαιρο Αργολίδας: Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Αγώνες για την 11η Αγωνιστική της Α1, την 7η της Α2 και τη 2η της Β' ΚατηΓορίας της ΕΠΣ Αργολίδας διεξήχθησαν αυτό το Σαββατοκύριακο

Αγώνες για την 11η Αγωνιστική της Α1, την 7η της Α2 και τη 2η της Β’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αργολίδας διεξήχθησαν αυτό το Σαββατοκύριακο 17 και 18 Δεκεμβρίου.

Παιχνίδια έγιναν και για τον 4ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής όπου συμμετέχουν τρεις ομάδες από την Αργολίδα.

Όλα τα αποτελέσματα

Α1 Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑ2-5
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΣΠΕΤΣΕΣΚΙΒΕΡΙΟΥ1-3
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ1-0
4.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥ0-2
5.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ1-2
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝ5-1
7.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥ0-0
8.ΜΕΘΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝ0-3 α.α.
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.Ν.ΚΙΟΥ1-1
10.Α.Γ.Ο.Ν. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥ1-4
11.ΑΡΙΣΤΕΑΣ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΚΙΒΕΡΙΟΥ3-0
12.ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΑναβλήθηκε
13.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝ
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
14.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΛΥΓΚΕΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥ3-0
15.ΠΡΩΤΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣ1-5
16.ΥΔΡΑ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΥΔΡΑΣ1-1
17.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ – ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ1-0
1ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣ5-3
19.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣ2-4
20.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ1-4
2ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
21.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣ2-2
22.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. – ΕΡΑΣΙΝΟΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ1-5
Γ Εθνική Ανδρών
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
29.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ – ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ(ΛΑΚΩΝΙ1-1
30.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)0-1
31.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)3-1
32.ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ – ΡΟΔΟΣ ΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (Δ1-1
33.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε – ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)1-0
34.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ1-1
35.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ – ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ0-0

Διάβασε όλες τις ειδήσεις μας στο Google News
Κάνε εγγραφή στο Newsletter

Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Ακολούθησε μας στο Twitter

Οι τελευταίες Ειδήσεις του anagnostis.org από την Πελοπόννησο.
Τι συμβαίνει στην Αργολίδα. Τα νέα σε Άργος, Ναύπλιο, Επίδαυρο, Ερμιονίδα

Διαβάστε ακόμα

Back to top button