home design 1170Χ320
ΦΟΔΣΑ ΤΕΧΑΝ banner 800x400
ΦΟΔΣΑ ΤΕΧΑΝ banner 1170x320

Άλμα τίτλου για τον Παναργειακό μέσα στην Κόρινθο

Οι «Λύκοι» επικράτησαν με 0-1 χάρη στο γκολ που πέτυχε ο Τσούτσης στο 45ο λεπτό, με εκτέλεση φάουλ.
Κόρινθος - Παναργειακός

Νίκη – χρυσάφι για τον Παναργειακό μέσα στην Κόρινθο στο μεγάλο ντέρμπι της 27ης αγωνιστικής του 3ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Οι παίκτες του Γιώργου Βαζάκα ήταν πιο αποφασιστικοί από τους αντιπάλους τους που εμφανίστηκαν κατώτεροι του αναμενομένου.

Το γήπεδο ήταν κατάμεστο από Κορίνθιους, χωρίς την παρουσία φιλάθλων της φιλοξενούμενης ομάδας, μετά από απόφαση της Αστυνομίας που είχε απαγορεύσει τις μετακινήσεις οπαδών για λόγους ασφαλείας.

Βαθμολογικά ο Παναργειακός είναι πλέον τρεις βαθμούς πάνω από τη δεύτερη Κόρινθο, έχοντας πλεονέκτημα και στην ισοβαθμία.