ΦΟΔΣΑ ΤΕΧΑΝ banner 800x400
ΦΟΔΣΑ ΤΕΧΑΝ banner 1170x320

Γ’ Εθνική 3ος Όμιλος: Έφυγε με το διπλό ο Παναργειακός από το Μαρκόπουλο

Μαρκό Παναργειακός

Σπουδαία εκτός έδρας νίκη για τον Παναργειακό επί του Μαρκόπουλου με το γκολ του Ροκάι στο 32ο λεπτό με κεφαλιά, σε αγώνα για την 22η αγωνιστική στον 3ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

Ένας Παναργειακός που ήταν καλύτερος στο πρώτο ημίχρονο όπου και προηγήθηκε, είχε τον πλήρη έλεγχο και δεν κινδύνεψε καθόλου.

Το δεύτερο ημίχρονο βρήκε την ομάδα της Μαρκό να έχει την κατοχή της μπάλας αλλά χωρίς να δημιουργήσει την μεγάλη ευκαιρία και τον Παναργειακό να παίζει το παιχνίδι των αντεπιθεσέων.

Την επόμενη αγωνιστική ο Παναργειακός αγωνίζεται εντός έδρας με αντίπαλο τα Μέγαρα.

Η Ένωση Ερμιονίδας νίκησε εντός έδρας με 1-0 τον ΠΑΟ Βάρδας κάνοντας την 4η φετινή της νίκη. Το γκολ πέτυχε στο 19′ ο Τριμπόνιας.