home design 1170Χ320
ΦΟΔΣΑ ΤΕΧΑΝ banner 800x400
ΦΟΔΣΑ ΤΕΧΑΝ banner 1170x320

Λευκή ισοπαλία με Μύκονο ο Παναργειακός στο Άργος

Οι «Λύκοι» πήραν έναν ακόμα πόντο και έφθασαν τους 14 βαθμούς με 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και δύο ήττες.
Παναργειακός Μύκονος

Σε αγώνα που έγινε νωρίς το μεσημέρι της Κυριακής στο ΔΑΚ Άργους, ο Παναργειακός ήρθε ισόπαλος 0-0 με τη Μύκονο για την 8η Αγωνιστική του 3ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Ο Παναργειακός είχε τις ευκαιρίες για να πάρει τη νίκη αλλά δεν κατάφερε να σκοράρει και να πάρει τη νίκη. Η Μύκονος επιδίωξε με το παιχνίδι να μην χάσει για τρίτη συνεχόμενη αγωνιστική και κατάφερε να πάρει το βαθμό της ισοπαλίας χάρη και στον Ντούνη. Η πρώτη ευκαιρία για τον Παναργειακό ήταν με κεφαλιά του Γάσπαρη στο 30ο λεπτό το έβγαλε ο Ντούνης, κεφαλιά του Ροκάι στο 65ο λεπτό απέκρουσε εκ νέου ο Ντούνης, στο 89ο λεπτό ο Ελευθεριάδης βγήκε μόνος του με τον τερματοφύλακα αλλά δεν κατάφερε να ευστοχήσει και στις καθυστερήσεις ο Χατζηβασιλειάδης με κεφαλιά έστειλε την μπάλα λίγο άουτ και έτσι παρέμεινε το 0-0.

Οι «Λύκοι» πήραν έναν ακόμα πόντο και έφθασαν τους 14 βαθμούς με 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και δύο ήττες. Η πρωτοπόρος Ρόδος έχει 17 βαθμούς με αγώνα λιγότερο.