home design 1170Χ320
ΦΟΔΣΑ ΤΕΧΑΝ banner 800x400
ΦΟΔΣΑ ΤΕΧΑΝ banner 1170x320

Με ευρεία νίκη ξεκίνησε ο Πανναυπλιακός στο πρώτο του φιλικό

Η ομάδα του Πανναυπλιακού – Ηρακλή επένδυσε στη μεταγραφική περίοδο με σκοπό τον πρωταθλητισμό και την άνοδο στην Γ’ εθνική.
Πανναυπλιακός φιλικό

Μια σοφή παροιμία λέει ότι η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται. 4-0 λοιπόν το πρώτο δείγμα του ανανεωμένου Πανναυπλιακού με τρία δοκάρια και μάλιστα σε ώρα μεγάλης ζέστης, 5 το απόγευμα και σε ματς διαρκείας 35 λεπτών ανά ημίχρονο.

Φαίνεται από τα πρώτα δείγματα ότι η προσπάθεια αυτή θα μπορούσε να αποδώσει καρπούς.

Πειθαρχία πάθος στο παιχνίδι και διαρκή πίεση στην αντίπαλη ομάδα με στόχο πάντα την νίκη.

Τα νέα παιδιά στην ομάδα, επτά τον αριθμό, φαίνεται ότι δένουν ποδοσφαιρικά αλλά πάνω από όλα δημιουργούν μια υπέροχη παρέα και εκτός γηπέδου.

Επόμενο φιλικό την Τετάρτη 23 Αυγούστου στις 17:30 στο Τολό με τον Πέλοπα Κιάτου.