Ο Βουλευτής Αργολίδας της Νέας Δημοκρατίας κ. Γιάννης Ανδριανός περιόδευσε σε Κρανίδι, Πορτοχέλι, Θερμησία, Ερμιόνη.
Συναντήθηκε με κατοίκους της περιοχής και συζήτησε μαζί τους την ανάγκη για μια ισχυρή, αυτοδύναμη κυβέρνηση που να μπορεί από τη Δευτέρα να συνεχίσει τις πολιτικές που έχει ανάγκη η χώρα, αλλά και τα έργα, τις δράσεις και τις πρωτοβουλίες που δικαιούται και αξίζει η Αργολίδα.
![Ανδριανός σε Κρανίδι, Πορτοχέλι, Θερμησία και Ερμιόνη 15](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Ανδριανός-σε-Κρανίδι-Πορτοχέλι-Θερμησία-και-Ερμιόνη-15-1024x576.jpg)
![Ανδριανός σε Κρανίδι, Πορτοχέλι, Θερμησία και Ερμιόνη 14](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Ανδριανός-σε-Κρανίδι-Πορτοχέλι-Θερμησία-και-Ερμιόνη-14-1024x576.jpg)
![Ανδριανός σε Κρανίδι, Πορτοχέλι, Θερμησία και Ερμιόνη 11](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Ανδριανός-σε-Κρανίδι-Πορτοχέλι-Θερμησία-και-Ερμιόνη-11-1024x576.jpg)
![Ανδριανός σε Κρανίδι, Πορτοχέλι, Θερμησία και Ερμιόνη 10](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Ανδριανός-σε-Κρανίδι-Πορτοχέλι-Θερμησία-και-Ερμιόνη-10-1024x576.jpg)
![Ανδριανός σε Κρανίδι, Πορτοχέλι, Θερμησία και Ερμιόνη 4](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Ανδριανός-σε-Κρανίδι-Πορτοχέλι-Θερμησία-και-Ερμιόνη-4-1024x576.jpg)
![Ανδριανός σε Κρανίδι, Πορτοχέλι, Θερμησία και Ερμιόνη 7](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Ανδριανός-σε-Κρανίδι-Πορτοχέλι-Θερμησία-και-Ερμιόνη-7-1024x576.jpg)
![Ανδριανός σε Κρανίδι, Πορτοχέλι, Θερμησία και Ερμιόνη 3](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Ανδριανός-σε-Κρανίδι-Πορτοχέλι-Θερμησία-και-Ερμιόνη-3-1024x576.jpg)